23948sdkhjf
Log ind eller opret et abonnement for at gemme artikler
Få adgang til alt indhold på Electronic Supply
Annonce
Annonce
Del siden
Annonce

ELEKTRONIK MESSEN ( 19. maj til 21. maj 2026 i Odense)

Vi glæder os til at deltage på ELEKTRONIK MESSEN 2026 – Danmarks største messe inden for elektronik, embedded løsninger og industriel IT. Messen er åben fra den 19. maj til 21. maj i Odense (9,00-16,00). Vi står på stand: Stand nr.: 3328 (book møde på standen sidst i nyhedsbrevet). Her mødes industri, forskning og innovation for at sætte fokus på den elektroniske fremtid – og for os hos Sensor Industri er det en oplagt mulighed for at vise, hvordan vi bl.a. hjælper virksomheder med at udnytte potentialet i automation, IoT og AI.

Udløber
29. maj 2026

Hvad kan du opleve på vores stand?

På årets messe præsenterer vi en række avancerede, kundespecifikke løsninger, der gør produktionen mere effektiv, robust og datadrevet.

Du kan blandt andet opleve:

Winmate G900AD mobil og fleksibel. (Læs mere her)
Industrielle Panel- og Box-PC’er – bygget til krævende miljøer
Touch-displays og sensorer – designet til præcis styring og nem integration
IoT- og AI-løsninger – til smartere processtyring og datadrevet beslutningstagning
👉 Kom forbi vores stand og se, hvordan vi kombinierer hardware til at optimere alt fra produktion til logistik og kvalitetssikring.
 

Book et møde med vores eksperter

Vil du være sikker på, at vi har tid til at drøfte netop dine behov?
Klik på billedet nedenfor, og aftal et møde med Preben, Jacob eller Kenn – vores erfarne konsulenter inden for industrielle løsninger.

Har du ingen billet?

Har du endnu ikke tilmeldt dig messen? Så hent en din billet her

 

Sensor Ecs Danmark A/S
Priorparken 355, 3.
2605 Brøndby
Brøndby Kommune
Danmark
CVR nummer: DK29918651

Kontaktperson

Kenn Bielefeldt Nielsen
Key Account Manager
+45 28894480 Kbn@sensorecs.dk
Annonce Annonce
BREAKING
{{ article.headline }}
0.015|