23948sdkhjf

Varelager

Sælges
Stand
Brugt
Danmark
11 stk. Tooth Belt Tension Roller - Part no. 100005213
8 stk. Tooth belt - Part no. 100005215
1 stk. Sfaerical Roller bearing - Part no. 100005217
10 stk. Oil seal ring d40/D52/47 - Part no. 100005218
35 stk. Split 6mm - Part no. 100005219
2 stk. Conical roller bearing - Part no. 100005220
2 stk. Key nut - Part no. 100005231
2 stk. Safety Lock plate - Part no. 100005232
8 stk. Oil seal ring d70/D90/h10 - Part no. 100005233
1 stk. Eye bolt M10 - Part no. 100005236
6 stk. Eye screw M10 - Part no. 100005237
2 stk. Rod end bearing M10 - Part no. 100005238
270 stk. Union - Part no. 100005243
28 stk. Nipple - Part no. 100005248
42 stk. Wire Lock f. Ø23 type 4442025 - Part no. 100005253
1 stk. Wire 2,3mm w. Plast shim - Part no. 100005254
100 stk. Lock Ring, DIN 471, ø20mm - Part no. 100005363
200 stk. Lock Ring DIN 471, ø3mm - Part no. 100005364
1 stk. Switch G13.01.1536 - Part no. 100005375
10 stk. Bushing f. Toothbelt pulley - Part no. 100006313
9 stk. Bushing f. Toothbelt pulley - Part no. 100006316
600 stk. Heli Coil M10x1,5(2xD) - Part no. 100011825
20 stk. Die spring Ø5xØ10x44 - Part no. 100012854
1 stk. Webbing 25x1,7 mm 100% Dyneema - Part no. 100016282
8 stk. Needle Bearing: HK2016-RS - Part no. 100016315
10 stk. Needle Bearing: HK2018-RS - Part no. 100017605
85 stk. Spacer Round Ø5,2xØ10x3 - Part no. 100018185
54 stk. M8 Bushing, 250A, Presfitt - Part no. 100018572
20 stk. Roxtec: CM 20W40 UG Sealing - Part no. 100019196
48 stk. Pipe clip type 541 RS 31 DIN 1597 W66 - Part no. 100019238
45 stk. Pipe clip type 530 BSS Ø31x25x3 W1 - Part no. 100019240
3 stk. Bearing: 608-2RSH/LHT23 - Part no. 100019456



Sælger
Auktionshuset dab A/S
Teglbækvej 12 - 14
8361 Hasselager
Danmark

Auktionshuset dab A/S
Telefon: +45 86222209


Se hjemmeside
Se flere produkter
Se hele profilen
Kontakt sælger

Send til en kollega

1.439